top of page

Karaman Çıkışlı TURLAR

Karaman Çıkışlı Günübirlik ve Konaklamalı Turlar

          Karaman Çıkışlı Günübirlik Turlar: 

Karaman Çıkışlı Günübirlik turlar olarak Kapadokya, Eskişehir, Sapanca Maşukiye, Bolu Abant, Safranbolu Amasra, Ilgaz Turu, Beypazarı Abant Gölcük gibi birçok turumuzla Ankara'da ki misafirlerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Karaman Çıkışlı Konaklamalı Turlar:

Karaman Çıkışlı Konaklamalı Turlar içerisinde görebileceğiniz 2 Gece Konaklamalı Butik Karadeniz Turu, 3 Gece Konaklamalı Doğu Karadeniz ve Batum Turu, 4 Gece Konaklamalı Dolu Dolu Karadeniz Ve Batum Turu ayrıca İstanbul & Adalar, Batı Karadeniz, Çanakkale Bursa, 2 Gece Konaklamalı Kapsamlı Gap Turlarımız ve sezon boyunca her hafta çıkışlı Fethiye Ölüdeniz ve Likya Turumuzla Ege Bölgesinde eşsiz bir denemeyim sağlayabilirsiniz.

 

Karaman Çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum Turları

GEZİWON TURİZM Turizm ve Seyahat Acentesi Konya Çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum turları, Ankara çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum turları olarak 2 Gece Konaklamalı Butik Karadeniz Turu, 3 Gece Konaklamalı Karadeniz Batum Turu, 4 Gece Konaklamalı Dolu Dolu Karadeniz Turu ve Batı Karadeniz Turları ile Amasra, Safranbolu, Yedigöller, Gölcük, Bolu Abant da misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Sizde Konya'dan Karadeniz ve Batum Turlarına katılmak istiyorsanız, hayallerinizi ertelemeyin GEZİWON TURİZM erken rezervasyon fırsatı ile siz değerli misafirlerine 2024 yılında rüya gibi bir Karadeniz turu fırsatı sunuyor.

 

KARAMAN  ÇIKIŞLI DOĞU KARADENİZ YAYLALAR & BATUM TURUMUZ İÇİN ;


Rüya gibi Batum-Doğu Karadeniz turu. Kısıtlı zamanda Karadeniz'i baştanbaşa gezmek, yaşamak için bulunmaz bir fırsat sunuyoruz. Karadeniz iklimi veya havası gibi tadı damağınızda kalacak bir gezi sizi bekliyor. Doğu Karadeniz ve Batum turu, Türkiye'nin en güzel ve popüler turistik destinasyonlarından bazılarını görmenin harika bir yoludur. Tur, Karadeniz'in muhteşem kıyı şeridini, yemyeşil yaylaları ve tarihi mekanları keşfetmenizi sağlayacak. 

Doğu Karadeniz ve Batum Turu, Türkiye'nin sunduğu her şeyi görmek isteyenler için harika bir yoldur. Tur, Karadeniz'in muhteşem kıyı şeridini, yemyeşil yaylaları ve tarihi mekanlarını keşfetmenizi sağlayacak.

Doğu Karadeniz ve Batum Turu'na çıkmayı düşünüyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç ipucu var:

  • Turu önceden rezerve edin, özellikle de yaz aylarında seyahat ediyorsanız.

  • Rahat ayakkabılar ve giysiler getirin. Hava Karadeniz'de değişken olabilir, bu nedenle her şeye hazırlıklı olmak önemlidir.

  • Bol bol güneş kremi ve böcek kovucu getirin.

  • Türk Lirası getirin. Batum'da bazı yerler dolar kabul etse de, Türk Lirası kullanmak daha iyidir.

Doğu Karadeniz ve Batum Turu'nda harika zaman geçirmenizi dileriz!

bottom of page