top of page
Konya Çıkışlı Yurtdışı Turları

Yurt Dışı Turlar

Sizin için hazırlanmış ve keyfini çıkarabileceğiniz, yeni kültürler tanıyabileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz hatta en güzel hatırları biriktirebileceğiniz eşsiz bir tatil planı yapmak isterseniz seçimlerinizi hemen yurt dışı turlar arasından yapmalısınız.

İlkbahar, yaz, sonbahar ya da kış. Siz ne zaman isterseniz çıkabileceğiniz birbirinden eşsiz turların yer aldığı en keyifli seçimleri hemen yapabilmek için bir karar vermeniz gerekir. Peki, nasıl bir tur seçmelisiniz? Nereye? Ne zaman? En çok görmek istediğiniz ülke hangisi? Gelin beraber seçelim...

 

Vizesiz Yurtdışı Turları

Vizesiz yurtdışı turlar genellikle en çok tercih edilenlerden oluyor. Gidip görmek istediğiniz yeri en uygun fiyata ve zahmetsiz şekilde gezmek, vize stresi yaşamadan plan yapmak isterseniz vizesiz tur kategorisinden en uygun olan tur seçeneklerini yakalayabilirsiniz. Dilerseniz uzun zamanlı turlar yani 7 gece 8 günlük, dilerseniz de 3 gece 4 günlük kısa turları tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin seçiminize kalmış! Eğlenmek, yeni keşifler yapmak, her gideceğiniz ülkede yeni bir tarihe şahitlik etmek hatta bizzat tarih kokan sokaklarda ve mekânlarda gezmek isterseniz seçiminizi hemen yapmalısınız. Vizesiz turlar kapsamında gezip görebileceğiniz pek çok ülke ve şehir bulunmaktadır. Bangkok, Pattaya, Belgrad, Beyrut, Kuala Lumpur, Singapur, Phuket, Hong Kong, Lviv, Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Fas, Güney Afrika gibi en farklı noktaları tercih edebilirsiniz.

 

Yurtdışı Balayı Turları

Hayal ettiğiniz tur romantik ve tam da balayına uygun bir tur ise balayı turları kategorisinden en uygun olanları şimdi incelemeye başlayabilirsiniz. Yurtdışı balayı turları arasından birini seçmek ve sevdiğiniz insan ile en keyifli tatili yurtdışında balayı için planlamak isterseniz; Barcelona, Marsilya, Nice, Dubai, Roma, Bangkok ya da Pattaya turlarını tercih edebilirsiniz. En romantik anları dilediğiniz gibi yaşamak, en eğlenceli seçimleri hemen yapmak ve peşin fiyatına 9 taksit seçeneği ve birden fazla kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Balayı ayrıcalıkları tabi ki yurtdışı tur seçeneklerinde de sizi bekliyor olacaktır.

 

İzmir Çıkışlı Turlar

Yaşadığınız ya da ulaşması kolay olan ya da oradan yola çıkmak istediğiniz şehri yurtdışı tur fırsatlarında siz seçebilirsiniz. Ankara, İstanbul, Eskişehir ya da İzmir! İzmir çıkışlı tur fırsatları da oldukça fazladır. Tura başlangıç noktanız olarak seçeceğiniz İzmir için en uygun yurtdışı turların tarihleri arasından birini tercih ederek, hayal ettiğiniz tur için hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Yeter ki kararlı olun ve istediğiniz zaman bu keyfi yaşayın. Gidip, görmek, yerinde tanımak ve çıkış noktasından gün gün gezeceğiniz her detayın sizin için planlandığı turları siz de tercih edebilirsiniz. İzmir çıkışlı turlar olduğu gibi aynı şekilde Ankara çıkışı, İstanbul çıkışlı ya da Eskişehir çıkışlı turları da tercih edebilirsiniz.

 

Yurtdışı tatil turları

Şöyle bir hayal edin! Gözlerinizi kapatın! Ilık bir esinti ile burnunuza gelen deniz kokusu, tropik meyvelerin lezzeti ve tabi ki en doğal manzara seçenekleri ile eşsiz bir yerdesiniz! Burası belki Bali, Bangkok, Pattaya, Phuket ya da Uzak Doğu’da kusursuz güzelliği ile sizi bekleyen farklı bir ülke! Genellikle 6 gece 7 gün süren ve çok uzaklarda sizi bekleyen en büyüleyici adalardan birinde bulabilirsiniz kendinizi! Bu neden Maldivler olmasın? Yurtdışı tatil turları kapsamında hayalinizdeki tura kolaylıkla kavuşmak için fırsatları yakalamalı ve kendiniz için en uygun olan turu satın almalısınız.

 

Yurtdışı Gemi Turları

Her sabah fraklı bir limanda güne başlamak, deniz aşırı yollarda hayal ettiğiniz turu planlamak ve en uygun zamanı seçmek için tercihlerinizi hemen yapmalısınız. Bu yılın en güzel zamanlarında sizi bekleyen yurtdışı gemi turları arasında Baltıklar, Norveç, Kuzey Avrupa,, Ege ve Adriyatik, Amerika, Akdeniz ve Yunan Adaları turları bulunmaktadır. Gemi turlarının keyfi her zaman farklıdır çünkü 5 yıldızlı otelden bile daha lüks olan, kusursuz hizmetin sunulduğu gerçektir. Birde tek bir yere bağlı kalmadan ülkeleri gezmek ve bu keyfi yaşamak ayrıcalıktır! Siz de hayal ettiğiniz yurtdışı tur için seçimlerinizi hemen GEZİWON’dan yapabilirsiniz.

bottom of page