top of page

Acerca de

gizlilik politikası

Gizlilik Sözleşmesi

GEZİWON TURİZM GİZLİLİK POLİTİKASI

 

Geziwon Turizm Gizlilik Beyanı

 

Kullanıcılarımıza ait tüm bilgilerin korunması şirketimiz için önemli ve hassas bir konudur. Bu gizlilik beyanı, geziwon turzim’i ziyaret ettiğinizde tüm kullanıcı ve ziyaretçi bilgilerinin gizliliği hakkında beyanları içermektedir.

 

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması :

Ad, soyad, e-posta adresi ve posta adresi gibi kişisel bilgileri, üyelik, e-bülten üyeliği, ürün satın alma gibi nedenlerden dolayı sitemize kayıt ettirmediğiniz sürece geziwon turzim’ bu bilgileri ziyaretiniz sırasında toplamaz.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı :

Kişisel bilgiler, sadece geziwon turzim’’i kullanabilme amacı doğrultusunda ya da Geziwon turzim’ olarak sizinle iletişime geçilmesi amacı ile kullanılır. Türkiye Cumhuriyeti yasaları tarafından mecbur tutulan durumlar hariç, kişisel bilgiler üçüncü şahıslar ile izniniz olmadan kesinlikle paylaşılmaz.

 

Seçme Özgürlüğü:

Geziwon turzim’'e vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin kontrolü tamamen size aittir. Dilediğiniz takdirde kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir, e-bülten üyeliğinizi veya site üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. geziwonturizm@gmail.com adresine e-posta göndererek isteklerinizi iletebilirsiniz.

 

Kişisel Olmayan Bilgiler:

Geziwon turzim’'in internet sitesini gezerken sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için kişisel olmayan verileriniz (kullanılan internet tarayıcısı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak kaydedilir. Bu bilgiler başka bir işleme tabi tutulmaz ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

bottom of page