top of page
Konya Çıkışlı Karadeniz Turları

Karadeniz Tur ALBÜMÜ

Konya Çıkışlı Doğu Karadeniz & Batum Turu

          GEZİWON TURİZM Turizm ve Seyahat Acentesi Konya çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum turları, Ankara çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum turları olarak 2 Gece Konaklamalı Butik Karadeniz Turu, 3 Gece Konaklamalı Karadeniz Batum Turu, 4 Gece Konaklamalı Dolu Dolu Karadeniz Turu ve Batı Karadeniz Turları ile Amasra, Safranbolu, Yedigöller, Gölcük, Bolu Abant da misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Sizde Konya'dan Karadeniz ve Batum Turlarına katılmak istiyorsanız, hayallerinizi ertelemeyin GEZİWON TURİZM erken rezervasyon fırsatı ile siz değerli misafirlerine 2024 yılında rüya gibi bir Karadeniz turu fırsatı sunuyor.

          KARADENİZ TURU
KONYA ÇIKIŞLI DOĞU KARADENİZ YAYLALAR & BATUM TURUMUZ İÇİN ;
Rüya gibi Batum-Doğu Karadeniz turu.
 Kısıtlı zamanda Karadeniz'i baştanbaşa gezmek, yaşamak için bulunmaz bir fırsat sunuyoruz. Karadeniz iklimi veya havası gibi tadı damağınızda kalacak bir gezi sizi bekliyor. Doğu Karadeniz ve Batum turu, Türkiye'nin en güzel ve popüler turistik destinasyonlarından bazılarını görmenin harika bir yoludur. Tur, Karadeniz'in muhteşem kıyı şeridini, yemyeşil yaylaları ve tarihi mekanları keşfetmenizi sağlayacak. 

Doğu Karadeniz ve Batum Turu, Türkiye'nin sunduğu her şeyi görmek isteyenler için harika bir yoldur. Tur, Karadeniz'in muhteşem kıyı şeridini, yemyeşil yaylaları ve tarihi mekanlarını keşfetmenizi sağlayacak.

Doğu Karadeniz ve Batum Turu'na çıkmayı düşünüyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç ipucu var:

  • Turu önceden rezerve edin, özellikle de yaz aylarında seyahat ediyorsanız.

  • Rahat ayakkabılar ve giysiler getirin. Hava Karadeniz'de değişken olabilir, bu nedenle her şeye hazırlıklı olmak önemlidir.

  • Bol bol güneş kremi ve böcek kovucu getirin.

  • Türk Lirası getirin. Batum'da bazı yerler dolar kabul etse de, Türk Lirası kullanmak daha iyidir.

Doğu Karadeniz ve Batum Turu'nda harika zaman geçirmenizi dileriz!

Karadeniz Batum Turu

       Hayallerinizi süsleyecek bir Karadeniz Turu düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Konya'dan çıkışlı rüya gibi bir Karadeniz turuna katılmak istiyorsanız 2 Gece Konaklamalı, 3 Gece Konaklamalı ve 4 Gece Konaklamalı olarak ayrıca yaz sezonu boyunca devam edecek olan uçaklı Karadeniz Turu seçeneği ile bu yıl Karadenize doyacaksınız.

5 Yıllık Tecrübemiz ile gönül rahatlığı ile katılabileceğiniz ve hayallerinizdeki karadeiz turu ile buluşacağınız yer GEZİWON TURİZM. Yaz sezonu boyunca devam eden Karadeniz ve Batum Turlarımız şu şekilde;

- 2 Gece Konaklamalı Konya Çıkışlı Butik Karadeniz Turu

- 3 Gece Konaklamalı Konya Çıkışlı Karadeniz Batum Turu

- 4 Gece Konaklamalı Konaklamalı Dolu Dolu Karadeniz Turu

- Konya Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu 

Seçeneklerimiz İle Yaz Boyu Her hafta Çıkışlı Karadeniz Turlarımıza Katılabilirsiniz.

bottom of page