top of page
konya çıkışlı ege turları
 • Konya Çıkışlı Ege'nin İncileri Turu

  KONYA ÇIKIŞLI EGE'NİN İNCİLERİ TURU

   

  Gezilecek Yerler:

  • CUNDA ADASI
  • AYVALIK
  • ÇEŞME
  • İZMİR
  • KUŞADASI

   

  KONYA ÇIKIŞLI KONAKLAMALI EGENİN İNCİLERİ TURU
  2 GECE KONAKLAMALI EGE TURU

  GEZİLECEK YERLER
  Sarımsaklı Plajı – Şeytan Sofrası – Ayvalık – Cunda Adası - Alaçatı -Çeşme -Konak Meydanı – Efes -Meryemana - Şirince Köyü – Kuşadası

   

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  2 Gece Otel Konaklaması

  3 Sabah Kahvaltısı

  2 Akşam Yemeği

  Araç İçi İkramlar

  Seyahat Sigortası

  Profesyonel Rehberlik Hizmeti

   

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Müze ve Ören Yeri Girişleri

  Öğle Yemeklerİ

   

  HAREKET SAATLERİ

  Zafer Öfis Önü: 21.00

  Kule Özkaymak Otel Önü: 21.15

  Otogar Kavşağı: 21.30

  Bosna Migros Önü: 21.45

  Belirtilen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra gece yolcuğumuza başlıyoruz, belirlenen noktalarda molalarımızın ardından sabah saatlerinden Sarımsaklı Plajı'na varıyoruz. Balıkesir Ayvalık ilçesinde bulunan Sarımsaklı Plajı'nda verilen 1 saatlik fotoğraf molamızın ardından mükemmel manzaraya sahip yüksek bir noktada bulunan yeşil ve mavinin mükemmel uyumuna şahit olacağımız Şeytan Sofrası'nda çay ve kahve molamızı veriyoruz. Bu güzel molamızın Egenin en güzel ilçelerinden biri olan Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz ve kısa bir sahil yürüyüşümüzün ardından yöreye özgü alışverişimizi yapmak üzere kısa bir mola veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından aracamızla birlikte Cunda Adasına doğru devam ediyoruz.

  Egenin bu şirin kasabacına geldikten sonra tarih kokan sokaklarında kısa bir yürüyüş yaparak Rahmi Koç tarafından müze haline getirilen Taksiyarhis Klisesini ziyaret ediyoruz. Klise gezimizin ardından tekrar deniz kenarına inerek Cunda Marinası'nda serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanımızın ardından tekrar aracımıza binerek İzmir Kordon'da bulunan otelimize geçiyoruz.

   Konaklama: Merkezde Bulunan Şehir Otelleri

  6.500,00₺Fiyat
  bottom of page