top of page
KONYA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK ERCİYES TURU
 • Konya Çıkışlı Erciyes Turu

  ÜCRETSİZ TEMEL KAYAK EĞİTİMİ

  SABAH KAHALTISI

  ÖĞLE YEMEĞİ

  ULAŞIM

  GEZİWON TURİZM REFEKATİ

   

   

  ERCİYES KAYAK TURLARİ GÜNÜBİRLİK

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER;Amatör Kayak EğitimiSeyehat SigortasıUlaşım Rehberlik HizmetiSabah KahvaltısıÖğle Yemeği(Sucuk ekmek+ayran veya kola)

   

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

  Kayak Takımı ve Teleferik Fiyata Dahil Değildir.

  -Kayak Takımı 400₺ Snowboard 500₺ (Günlük)

  -Pantolon 150₺ Mont 150₺ Kask 100₺ Gözlük 100₺ (Günlük)

  -Kızak 100₺ (2 Saat)

  -Teleferik Kayakçı 1 Çıkış 60₺ 7 Çıkış 300₺

  -Yürüyen Bant 5 Çıkış 80₺ 10 Çıkış 150₺

  -Teleferik Yaya 25₺

   

  Hareket Konya’danZafer Öfis Önü: 04.00Kule(Özkaymak Otel Önü): 04.15Otogar(İstikbal Önü): 04.30Bosna (Migros): 04.45Konya’ya Varış: 22.00 -23.00

  Belirlenen duraklardan misafirlerimizi aldıktan sonra Kayseri’ye doğru hareket ediyoruz. Saat 08.30 gibi yirmi dakikalık ihtiyaç molamızı veriyoruz. Molamızın ardından sabah kahvaltımızı araç içi alıp Erciyes’e varıyoruz. İlk olarak kayak takımı kiralayacağımız tesiste kayak takımlarımızı kiralayıp piste çıkıyoruz. İlk defa kayak yapacak misafirlerimize temel eğitim verildikten sonra öğle yemeği için fişlerinizi verip serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın sonunda Kayak takımı kiraladığımız tesiste emanetlerini verip Kayseri yolu üzerinde nezih bir dinlenme tesisinde akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz yörenin meşhur Pastırmasından veya mantısını tadabilir. Bu tesiste yöresel ürünler almak isteyen misafirlerimiz alışverişlerini bitirdikten hafta sonunu değerlendirdiğimiz Kayak turu sonrasında misafirlerimiz başka bir Geziwon Turizm organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp Konya’ya doğru hareket ediyoruz.

  1.300,00₺Fiyat
  bottom of page